khoshghadam
13 بهمن 1401 - 21:42

افتتاح پروژه‌های صنعت آب و برق استان سمنان با حضور وزیر نیرو + تصاویر

هم‌زمان با دومین از ایام‌الله دهه فجر پروژه‌های بزرگ حوزه آب و آبفا، برق و انرژی‌های تجدید پذیر با حضور وزیر نیرو در استان سمنان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دامغان، علی‌اکبر محرابیان‌ در سفر یک روزه خود به  استان سمنان، در چهار شهرستان دامغان، شاهرود، سمنان و سرخه حضور یافت.

محرابیان در سفر به شهرستان دامغان که با حضور برخی از معاونین و مدیران وزارت نیرو، استاندار و برخی مدیران کل استان سمنان و امام‌جمعه، فرماندار، نماینده مجلس و جمعی از مسئولان و مدیران این شهرستان انجام شد، نیروگاه بزرگ خورشیدی 10 مگاواتی تابان پاسارگاد دامغان و فاز نخست پروژه فاضلاب شهر دامغان را افتتاح کرد.

در سفر وزیر نیرو و هیئت همراه به شهرستان دامغان و شهر امیریه این شهرستان بخشی از طرح بزرگ احداث "3000 سامانه خورشیدی 5 کیلوواتی حمایتی استان سمنان " که با مشارکت بسیج سازندگی، شرکت توزیع برق، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و معاونت روستایی استانداری سمنان و همکاری بانک‌ها در حال اجرا است، رسماً به بهره‌برداری رسید.

افتتاح پروژه تصفیه خانه فاضلاب شاهرود و حضور در این شهرستان از دیگر برنامه‌های وزیر نیرو در استان سمنان بود.

وی پس از آن به دیدار امام جمعه سمنان در مرکز این استان رفت و جلسه‌ای درزمینه تأمین آب پایدار برای استان سمنان در دفتر حجت‌الاسلام‌والمسلمین مطیعی با حضور وزیر نیرو برگزار شد.

افتتاح همزمان 55 پروژه شهرستان سرخه از دیگر برنامه‌های محرابیان در استان سمنان بود.

انتهای پیام/362/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1015829