khoshghadam
13 بهمن 1401 - 13:59

در نخستین المپیاد ورزشی ‌وکلا چه گذشت؟

اختتامیه اولین المپیاد ورزشی وکلاء،کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه سراسر کشور در مشهد برگزارشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس،نخستین المپیاد ورزشی کشوری وکلا،کارشناسان رسمی ومشاوران خانواده قوه قضاییه سراسر کشور درقالب پنج رشته ورزشی درمشهد به کارخود پایان داد.

سید احمد سجادی، وزیر ورزش وجوانان در مراسم اختتامیه این جشنواره ورزشی اظهارداشت: ورزشکاران وکلا وکارشناسان رسمی ومشاورین زحمتکش کشورمان خدوم واثرگذار در قوه قضاییه برای مردم جامعه هستند که می توانند درفرصت اندک وارزشمند مشکلات را حل وفصل کنند و این امرباعث افتخار وخرسندی ما است.

وی باتوجه به اینکه اولین امپیاد ورزشی دراین امر توجه شده را مهم دانست و افزود: ما برای اولین ها خیلی ارزش قائل هستیم ونام زیبای المپیاد ،زیبنده وکیل درکشور است ،این درحالی است که برای وکلاء جامعه چراغی همیشه روشن آرزومندم وپرچمی همیشه برافراشته باشد تاهمه ساله آنها رو به رشد بروند.

وی خاطرنشان کرد:خوشحالم که چراغ دیگری درورزش کشور روشن شده همچنین ما وظیفه همکاری ودرک بیشتر و تلاش برای مستدام بودن امر ورزش در وکلا راخواهیم داشت.

رئیس کانون وکلا،کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه نیز گفت: باتوجه به اینکه در اختتامیه المپیاد بزرگ ورزشی میزبان عالی ترین مقام کشورهستیم وجو نشاط وشادابی را درمیان زحمتکشان جامعه ایرانی برقرارکردیم مهمترین اتفاق بوده است .

حسن عبلیان پور ادامه داد: دربعضی رشته ها ازجمله فوتسال قابلیت این رادارد حتما وجود داشته باشد و شرکت کنند و یک تیم فوتسال با این توانمندی‌ها ایجاد و در کشور باشد تا در سطح بالایی همچون این مسابقات ادامه می‌دادند و افتخار بیافریند.

هادی زاده نیز گفت: این المپیاد بزرگ با حضور 600 ورزشکارو 55 تیم اعم ازانفرادی وتیمی ازسنین 24 تا 62 سال باهدف ایجادانگیزه و تنوع وشور ونشاط درامرخطیر وکلاء همیشه برگزارشود و پایبند باشد.

وی اظهارکرد: ماهمه یک خانواده ایم ویک خانواده هم خواهیم ماند وباعث افتخار درجهان هستیم.

گفتنی است؛در بخش بانوان در رشته والیبال به ترتیب تیم های اصفهان؛خراسان رضوی و گلستان اول تا سوم شدند.در رشته تنیس روی میز اصفهان اول شد و تیم های البرز و خراسان رضوی به ترتیب دوم و سوم شدند،در رشته شطرنج تیمی اصفهان اول شد.تیم های تهران و مازندران به ترتیب دوم وسوم شدند و در رشته دارت اصفهان به مقام اول دست یافت و تیم اصفهان و تهران به ترتیب رتبه های دوم وسوم را به دست آوردند.

در بخش آقایان در رشته فوتسال گیلان قهرمان شد.تیم های خراسان رضوی و همدان به ترتیب دوم و سوم شدند.در رشته والیبال خراسان رضوی به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های قزوین و مازندران به ترتیب رتبه های دوم و سوم را به دست آوردند.در شطرنج تیمی گیلان اول شد.تیم های هرمزگان و فارس به ترتیب دوم و سوم شدند.در رشته دارت کرمان به مقام نخست دست یافت و تیم های مازندران و هرمزگان رتبه های دوم و سوم را به دست آوردند و در نهایت در رشته تنیس روی میز گلستان اول شد.و تیم های قزوین و تهران رتبه های دوم و سوم را به دست آوردند.

انتهای پیام/282/.

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1014971