khoshghadam
13 بهمن 1401 - 13:54

آناصنعت قم از صدرنشین لیگ برتر فوتسال میزبانی می‌کند/ پخش زنده مسابقه از شبکه قم

مدیر عامل باشگاه آناصنعت پاسارگاد قم گفت: بازی امروز ما با مس سونگون به شکل زنده از شبکه استانی قم (سیمای نور) پخش می‌شود و با تمام توان مقابل حریف حاضر می‌شویم.

سیدمحمد شرافتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، ‌اظهار کرد: بازی بسیار حساس است اما این هفته از نزدیک تمرینات و روند آماده‌سازی تیم را شاهد بودم و با تدابیر کادر فنی، بازیکنان تیم از هر نظر برای این بازی آماده‌اند و امیدوارم یکی از بهترین بازی‌های آناصنعت را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: تیم ما در هفته‌های اخیر لیگ برتر فوتسال روند رو به رشدی داشته و نوع فوتسالی که مقابل رقبای قدرتمند نظیر کراپ الوند، گهرزمین سیرجان، گیتی‌پسند اصفهان و سن‌ایچ ساوه این موضوع را به خوبی نشان داد، به طوری که در مقابل زندی‌بتن و رکن‌آذین خاورمیانه نتیجه کار را دیدیم و چهار امتیاز با ارزش از این دو بازی گرفتیم.

مدیرعامل باشگاه آناصنعت پاسارگاد افزود: کادر و بازیکنان بسیار مصمم هستند که از این بازی خانگی با دست پر خارج شویم، اگر چه می‌دانیم بازی با تیم صدرنشین مس سونگون که شانس اول کسب مقام قهرمانی لیگ برتر محسوب می‌شود یک دیدار سخت و نفس‌گیر خواهد بود.

وی یاد آور شد: ما با اتکا به جوانان با استعداد و چند مهره با تجربه خود در این دیدار با تمام توان مقابل مس بازی خواهیم کرد، امیدوارم تلاش بازیکنان ثمر داده و ضمن ارائه یک بازی خوب بتوانیم از تیم مس سونگون امتیاز بگیریم، چون تیم ما لیاقت و شایستگی خود را به خوبی در هفته‌های اخیر نشان داده است.

گفتنی است: دیدار تیم‌های فوتسال آناصنعت پاسارگاد قم و مس سونگون ورزقان که در رده‌های دوازدهم و نخست جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتسال ایستاده‌اند از ساعت 16 امروز به شکل زنده از شبکه استانی قم (سیمای نور) پخش می‌شود و آناصنعتی‌ها در دوازدهمین بازی خانگی این فصل پذیرای رقیب قدرتمند خود هستند.

انتهای پیام / 78002

منبع: فارس
شناسه خبر: 1014953